Načítání...

Obchodní podmínky

  • Nákupní řád
  • Reklamační řád

Nákupní řád a obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky platí při nákupu v internetovém obchodě www.baletni-potreby.cz, provozovaném Marií Komárkovou, s místem podnikání Pekařská 39, 602 00 Brno, IČ:46244948 a podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (Marie Komárkové) a kupujícího (zákazník).

Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu www.baletni-potreby.cz jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

Elektronická objednávka

Elektronická objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.

Místem dodání zboží je adresa dodání uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři.

Objednávka přes telefon 

Zboží můžete také objednat telefonicky na čísle 724 471 377, nebo formou SMS zprávy, která musí být ve tvaru : Jméno*příjmení*ulice*město*psč*druh zboží/velikost*číslo zboží*barva*cena zboží*celkový počet kusů* poznámka*a způsob předání dobírkou za 120,-Kč nebo vyzvednutí v kamenném obchodě za 0-Kč (zboží nad 3500,-Kč poštovné neúčtujeme. )

příklad: petr*novotny*ladova125*litvinov*43601*sukýnka/TS0001*kod/149*bílá*350*1*pas/56*/120
pokud chcete objednat více druhů zboží, oddělte * a pokračujte dále.
Cena SMS je dle tarifu Vašeho operátora.

tel. 724 471 377 po – pá od 9 – 17h
email: objednavky@baletni-potreby.cz

Potvrzení elektronické objednávky

Po odeslání Vaší objednávky na našich internetových stránkách obdržíte obratem e-mailové potvrzení přijetí objednávky. Pro ověření správnosti a platnosti objednávky Vás bude ještě kontaktovat telefonicky náš pracovník.

 

Dodací podmínky

Zboží, které máme skladem vyřizujeme do 2 pracovních dnů od potvrzení objednávky. Zboží, které je na objednávku vyřizujeme do 10 dnů, nebo v termínu po dohodě se zákazníkem. Poštovné hradí kupující, které je automaticky přičteno k celkové částce za objednané zboží. Při objednávce nad 3.500 Kč poštovné zdarma. Zboží na dobírku zasíláme prostřednictvím České Pošty,které je u zákazníka do dvou pracovních dní. 

Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího dnem dodání a zaplacení zboží.

Zboží dodáváme po celé ČR. Zboží zasíláme i na Slovensko.

 

Platební podmínky

Dobírkou – cena je 120,-Kč (zboží je doručeno Českou poštou)

Platba na Slovensko: Zboží se zasílá obchodním balíkem Českou Poštou  Doba dodání je 3 pracovní dny. Zboží se zasílá na dobírku. Cena balíku je stanovena podle váhy. Minimálně však 299,-Kč.
Vlastní odběr na naší prodejně.

Objednávka nad 3.500,-Kč je poštovné ZDARMA.

DÁREK – při nákupu nad 2.000,-Kč posíláme dárek.

 

Reklamace a vrácení zboží:

Zboží můžete vrátit do 14 dnů bez udání důvodu. Max. do 30 dnů Vám budou vráceny peníze a to buď na účet (odečítáme 4,-Kč od vrácené částky) a nebo složenkou ( odečítáme 35,-Kč z vrácené částky).

Pokud si výrobek necháte ušít nebo upravit na míru, není možné takový výrobek vrátit nebo vyměnit (§ 53, odst. 8c Sb. Občanského zákoníku)

Záruční podmínky

Záruční doba je 24 měsíců (pokud není uvedena delší) ode dne doručení.

Záruka se nevztahuje na škody způsobené nesprávným užíváním zboží.

 

Ochrana osobních údajů

Provozovatel serveru www.baletni-potreby.cz garantuje bezpečnost Vámi poskytnutých dat. Osobní data kupujícího jsou důvěrná a nejsou poskytována žádným subjektům. Provozovatel garantuje, že neposkytuje Vaše data žádné třetí straně.

Používáním internetového obchodu www.baletni-potreby.cz souhlasí kupující se shromažďováním a používáním informací o nákupech  pro účely prodávajícího.

 

Reklamační řád

Veškeré reklamace je možno uplatňovat buď telefonicky, e-mailem nebo písemně na adrese provozovatele (Marie Komárková). Pokud chcete, abychom Vás kontaktovali telefonicky, udejte prosím telefon a čas, kdy budete k zastižení. Náš pracovník se s Vámi obratem spojí a dohodne způsob vyřešení reklamace.

Kupující nemá právo na výměnu zboží či vrácení peněz pokud zboží bude jakkoliv poškozené jeho nesprávným použitím, ošetřením nebo špatnou manipulací.

Zboží lze reklamovat u prodávajícího dle obchodních podmínek na adrese:

 

Pirueta Brno

Marie Komárková

Pekařská  39

602 00  Brno

 

Vrácení zboží – odstoupení od smlouvy ze strany kupujícího

V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 má kupující právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Vrácení zboží lze provést za následujících podmínek:

Kupující odešle

e-mail na adresu objednavky@baletni-potreby.cz  s textem: „Chci jednostranně odstoupit od smlouvy ze dne DD.MM.RRRR a uvede číslo objednávky“ a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží na adresu (popř. na účet-uvést číslo účtu a kód banky).Datum a podpis.
dopis na adresu provozovatele s textem: „Chci jednostranně odstoupit od smlouvy ze dne DD.MM.RRRR a uvede číslo objednávky“ a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží na adresu (popř. na účet-uvést číslo účtu a kód banky). Datum a podpis.
Kupující doručí zboží zpět na adresu společnosti
Zboží musí být v původním obalu, nesmí nést známky použití, musí byt nepoškozené, kompletní a s originálním dokladem o koupi
Náklady na doručení hradí kupující
Pokud posíláte zboží zpět, v žádném případě ho neposílejte dobírkou!
Peníze za zboží budou kupujícímu vráceny poštovní poukázkou (odečítáme 35,-Kč z vrácené částky) nebo bankovním převodem (odečítáme 4,-Kč z vrácené částky) a to do 14 dnů po fyzické obdržení zboží.Odstoupení od smlouvy ze strany prodávajícího
Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případě, že zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávají bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu.